Kalender

zo ma di wo do vr za
1
2
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
Okt 2 @ 20:30 – 22:30
 
3
Jeugdtraining 19:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
Okt 3 @ 19:00 – 20:30
 
Competitietraining 3/8 20:30
Competitietraining 3/8
Okt 3 @ 20:30 – 22:00
3 velden voorbehouden.
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
Okt 3 @ 20:30 – 22:00
 
4
Vrijspel 19:00
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
Okt 4 @ 19:00 – 22:00
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
Okt 4 @ 20:30 – 22:30
 
5
6
7
Jeugdtraining 18:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
Okt 7 @ 18:00 – 19:30
 
Vrijspel 19:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
Okt 7 @ 19:30 – 22:00
 
8
9
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
Okt 9 @ 20:30 – 22:30
 
10
Jeugdtraining 19:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
Okt 10 @ 19:00 – 20:30
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
Okt 10 @ 20:30 – 22:00
 
11
Vrijspel 19:00
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
Okt 11 @ 19:00 – 22:00
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
Okt 11 @ 20:30 – 22:30
 
12
13
14
Jeugdtraining 18:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
Okt 14 @ 18:00 – 19:30
 
OBTC 1G – De Valkaart 1G 19:30
OBTC 1G – De Valkaart 1G
Okt 14 @ 19:30 – 22:00
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
OBTC 2G – Tielt 3G 19:30
OBTC 2G – Tielt 3G
Okt 14 @ 19:30 – 22:00
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
Vrijspel 19:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
Okt 14 @ 19:30 – 22:00
 
15
16
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
Okt 16 @ 20:30 – 22:30
 
17
Jeugdtraining 19:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
Okt 17 @ 19:00 – 20:30
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
Okt 17 @ 20:30 – 22:00
 
18
Vrijspel 19:00
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
Okt 18 @ 19:00 – 22:00
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
Okt 18 @ 20:30 – 22:30
 
19
20
21
Jeugdtraining 18:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
Okt 21 @ 18:00 – 19:30
 
OBTC 2G – Sportif 1G 19:30
OBTC 2G – Sportif 1G
Okt 21 @ 19:30 – 22:00
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
Vrijspel 19:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
Okt 21 @ 19:30 – 22:00
 
22
23
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
Okt 23 @ 20:30 – 22:30
 
24
Jeugdtraining 19:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
Okt 24 @ 19:00 – 20:30
 
Competitietraining 4/8 20:30
Competitietraining 4/8
Okt 24 @ 20:30 – 22:00
3 velden voorbehouden.
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
Okt 24 @ 20:30 – 22:00
 
25
Vrijspel 19:00
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
Okt 25 @ 19:00 – 22:00
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
Okt 25 @ 20:30 – 22:30
 
26
27
Gullegem 1G – OBTC 1G 20:30
Gullegem 1G – OBTC 1G
Okt 27 @ 20:30 – 23:00
Uitwedstrijd.
28
Jeugdtraining 18:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
Okt 28 @ 18:00 – 19:30
 
Vrijspel 19:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
Okt 28 @ 19:30 – 22:00
 
29
30
31
Waregem 3G – OBTC 2G 20:45
Waregem 3G – OBTC 2G
Okt 31 @ 20:45 – 23:15
Uitwedstrijd.