Kalender

zo ma di wo do vr za
1
2
3
4
OBTC 1G – Barloke 1G 19:00
OBTC 1G – Barloke 1G
jan 4 @ 19:00 – 21:30
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
OBTC 2G – Sportif 2G 19:00
OBTC 2G – Sportif 2G
jan 4 @ 19:00 – 21:30
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
Vrijspel 19:00
Vrijspel @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 4 @ 19:00 – 22:00
 
5
6
Jeugdtraining 17:30
Jeugdtraining @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 6 @ 17:30 – 20:30
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 6 @ 20:30 – 22:30
 
7
8
Jeugdtraining 17:30
Jeugdtraining @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 8 @ 17:30 – 20:30
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 8 @ 20:30 – 22:30
 
9
10
11
Lebad Kortrijk 2D – OBTC 1D 18:30
Lebad Kortrijk 2D – OBTC 1D
jan 11 @ 18:30 – 21:00
Uitwedstrijd – 2 velden voorbehouden.
DZ99 2H – OBTC 1H 19:00
DZ99 2H – OBTC 1H
jan 11 @ 19:00 – 21:30
Uitwedstrijd.
OBTC 3H – Waregem 4H 19:00
OBTC 3H – Waregem 4H
jan 11 @ 19:00 – 21:30
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
Vrijspel 19:00
Vrijspel @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 11 @ 19:00 – 22:00
 
13
Jeugdtraining 17:30
Jeugdtraining @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 13 @ 17:30 – 20:30
 
Badmintonshop Houthoofd verkoopmoment 19:00
Badmintonshop Houthoofd verkoopmoment @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 13 @ 19:00 – 21:00
 
Competitietraining 20:30
Competitietraining @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 13 @ 20:30 – 22:00
3 velden voorbehouden.
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 13 @ 20:30 – 22:30
 
14
15
Jeugdtraining 17:30
Jeugdtraining @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 15 @ 17:30 – 20:30
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 15 @ 20:30 – 22:30
 
16
17
18
Vrijspel 19:00
Vrijspel @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 18 @ 19:00 – 22:00
 
19
20
Jeugdtraining 17:30
Jeugdtraining @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 20 @ 17:30 – 20:30
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 20 @ 20:30 – 22:30
 
21
22
Jeugdtraining 17:30
Jeugdtraining @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 22 @ 17:30 – 20:30
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 22 @ 20:30 – 22:30
 
23
24
25
OBTC 1D – Roeselare 1D 19:00
OBTC 1D – Roeselare 1D
jan 25 @ 19:00 – 21:30
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
OBTC 1H – Lebad Kortrijk 1H 19:00
OBTC 1H – Lebad Kortrijk 1H
jan 25 @ 19:00 – 21:30
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
OBTC 2H – IZBA 4H 19:00
OBTC 2H – IZBA 4H
jan 25 @ 19:00 – 21:30
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
Vrijspel 19:00
Vrijspel @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 25 @ 19:00 – 22:00
 
26
27
Jeugdtraining 17:30
Jeugdtraining @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 27 @ 17:30 – 20:30
 
Competitietraining 20:30
Competitietraining @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 27 @ 20:30 – 22:00
3 velden voorbehouden.
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 27 @ 20:30 – 22:30
 
28
29
Jeugdtraining 17:30
Jeugdtraining @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 29 @ 17:30 – 20:30
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal 'Marie Thérèse De Gryse'
jan 29 @ 20:30 – 22:30
 
30
31