Kalender

zo ma di wo do vr za
1
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
apr 1 @ 20:30 – 22:30
 
2
Jeugdtraining 19:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
apr 2 @ 19:00 – 20:30
 
Competitietraining 7/8 20:30
Competitietraining 7/8
apr 2 @ 20:30 – 22:00
3 velden voorbehouden.
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
apr 2 @ 20:30 – 22:00
 
3
Vrijspel 19:00
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
apr 3 @ 19:00 – 22:00
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
apr 3 @ 20:30 – 22:30
 
4
5
6
Jeugdtraining 18:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
apr 6 @ 18:00 – 19:30
 
Vrijspel 19:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
apr 6 @ 19:30 – 22:00
 
7
9
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
apr 9 @ 20:30 – 22:00
 
10
Vrijspel 19:00
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
apr 10 @ 19:00 – 22:00
 
11
12
13
OBTC 3H – Waregem 4H 19:30
OBTC 3H – Waregem 4H
apr 13 @ 19:30 – 22:00
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
Vrijspel 19:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
apr 13 @ 19:30 – 22:00
 
14
15
16
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
apr 16 @ 20:30 – 22:00
 
17
Vrijspel 19:00
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
apr 17 @ 19:00 – 22:00
 
18
19
20
DZ99 6G – OBTC 2G 19:00
DZ99 6G – OBTC 2G
apr 20 @ 19:00 – 21:30
Uitwedstrijd.
Vrijspel 19:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
apr 20 @ 19:30 – 22:00
 
21
23
Jeugdtraining 19:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
apr 23 @ 19:00 – 20:30
 
Competitietraining 8/8 20:30
Competitietraining 8/8
apr 23 @ 20:30 – 22:00
3 velden voorbehouden.
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
apr 23 @ 20:30 – 22:00
 
24
Vrijspel 19:00
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
apr 24 @ 19:00 – 22:00
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
apr 24 @ 20:30 – 22:30
 
25
26
27
Jeugdtraining 18:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
apr 27 @ 18:00 – 19:30
 
DZ99 3H – OBTC 1H 19:00
DZ99 3H – OBTC 1H
apr 27 @ 19:00 – 21:30
Uitwedstrijd.
OBTC 1D – Sportif 2D 19:30
OBTC 1D – Sportif 2D
apr 27 @ 19:30 – 22:00
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
OBTC 2H – Bavikhove 1H 19:30
OBTC 2H – Bavikhove 1H
apr 27 @ 19:30 – 22:00
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
OBTC 3H – IZBA 3H 19:30
OBTC 3H – IZBA 3H
apr 27 @ 19:30 – 22:00
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
Vrijspel 19:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
apr 27 @ 19:30 – 22:00
 
28
29
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
apr 29 @ 20:30 – 22:30
 
30
Jeugdtraining 19:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
apr 30 @ 19:00 – 20:30
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
apr 30 @ 20:30 – 22:00