Kalender

zo ma di wo do vr za
1
2
PSV 1H – OBTC 3H 09:00
PSV 1H – OBTC 3H
feb 2 @ 09:00 – 11:30
Uitwedstrijd.
Jeugdtraining 18:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
feb 2 @ 18:00 – 19:30
 
OBTC 1D – De Valkaart 1D 19:30
OBTC 1D – De Valkaart 1D
feb 2 @ 19:30 – 22:00
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
OBTC 2H – BC Damme 1H 19:30
OBTC 2H – BC Damme 1H
feb 2 @ 19:30 – 22:00
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
Vrijspel 19:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
feb 2 @ 19:30 – 22:00
 
4
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
feb 4 @ 20:30 – 22:30
 
5
Jeugdtraining 19:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
feb 5 @ 19:00 – 20:30
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
feb 5 @ 20:30 – 22:00
 
6
Vrijspel 19:00
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
feb 6 @ 19:00 – 22:00
 
Roeselare 3G – OBTC 2G 20:00
Roeselare 3G – OBTC 2G
feb 6 @ 20:00 – 22:30
Uitwedstrijd.
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
feb 6 @ 20:30 – 22:30
 
7
8
9
Jeugdtraining 18:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
feb 9 @ 18:00 – 19:30
 
OBTC 1G – Brugse 1G 19:30
OBTC 1G – Brugse 1G
feb 9 @ 19:30 – 22:00
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
Vrijspel 19:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
feb 9 @ 19:30 – 22:00
 
10
11
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
feb 11 @ 20:30 – 22:30
 
12
Jeugdtraining 19:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
feb 12 @ 19:00 – 20:30
 
Competitietraining 3/8 20:30
Competitietraining 3/8
feb 12 @ 20:30 – 22:00
3 velden voorbehouden.
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
feb 12 @ 20:30 – 22:00
 
13
Vrijspel 19:00
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
feb 13 @ 19:00 – 22:00
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
feb 13 @ 20:30 – 22:30
 
14
16
Jeugdtraining 18:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
feb 16 @ 18:00 – 19:30
 
OBTC 1H – Brugse 1H 19:30
OBTC 1H – Brugse 1H
feb 16 @ 19:30 – 22:00
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
OBTC 3H – Brugse 3H 19:30
OBTC 3H – Brugse 3H
feb 16 @ 19:30 – 22:00
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
Vrijspel 19:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
feb 16 @ 19:30 – 22:00
 
17
18
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
feb 18 @ 20:30 – 22:30
 
19
Jeugdtraining 19:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
feb 19 @ 19:00 – 20:30
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
feb 19 @ 20:30 – 22:00
 
20
Vrijspel 19:00
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
feb 20 @ 19:00 – 22:00
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
feb 20 @ 20:30 – 22:30
 
21
22
23
Jeugdtraining 18:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
feb 23 @ 18:00 – 19:30
 
OBTC 2G – Gitse 3G 19:30
OBTC 2G – Gitse 3G
feb 23 @ 19:30 – 22:00
Thuiswedstrijd – 2 velden voorbehouden.
Vrijspel 19:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
feb 23 @ 19:30 – 22:00
 
24
25
Zuidwest 1G – OBTC 1G 20:15
Zuidwest 1G – OBTC 1G
feb 25 @ 20:15 – 22:45
Uitwedstrijd.
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
feb 25 @ 20:30 – 22:30
 
26
Jeugdtraining 19:00
Jeugdtraining @ Sporthal De Spuikom
feb 26 @ 19:00 – 20:30
 
Competitietraining 4/8 20:30
Competitietraining 4/8
feb 26 @ 20:30 – 22:00
3 velden voorbehouden.
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
feb 26 @ 20:30 – 22:00
 
27
Vrijspel 19:00
Vrijspel @ Sporthal De Spuikom
feb 27 @ 19:00 – 22:00
 
Vrijspel 20:30
Vrijspel @ Sportzaal Sint-Andreasinstituut
feb 27 @ 20:30 – 22:30
 
28